День Незалежності у Сахновщині

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

Географічні дані про селище: знаходиться на території  Харківської області, центральний населений пункт району, що межує з Дніпропетровщиною. По суті  – типове східноукраїнське селище. Статистики по кількості патріотично налаштованих людей немає, але є настрій, за яким можна зробити певний висновок: тих, хто любить Україну, тут зовсім небагато.

 

Але повернімося до дати, зазначеної у заголовку. Свято відбулося. І не для галочки, й не для звіту. Маленьке свято для душі. На нього зібралося кілька десятків люду, але, що не може не радувати, це були справжні українці, що не соромляться  одягтися у вишиванку, що не червоніють, виконуючи  національний гімн (й тут виникає логічне запитання до решти: а чим це наш гімн такий стидний, щоб боятися його співати?), що не тихенько, а на весь голос  вітають односельців  словами: «Слава Україні!». Й зазначте, роблять це не за гроші й не тому, що «начальство  переконливо попросило», а цілком свідомо й добровільно.

Й коли сахновщинські українці йшли ходою до центральної площі селища, й коли вони підіймали над колоною  наш прапор, й коли вони, тримаючи руку на серці, виконували наш гімн, було радісно й гордісно ( знаю, що такого слова не існує, але існує емоція, й до неї  пасує саме це слово).

Хода закінчилася імпровізованим флеш-мобом,  до якого долучилися діти. Вони випустили у небо  кульки  в національних кольорах, побажавши  Україні миру та процвітання.

 

А небо над Сахновщиною  (сподіваємося, що й над усією країною) у цей день було  таким блакитним й таким  безхмарним, що давало  величезну надію на те, що  збудуться всі найкращі мрії та сподівання.

З ДНЕМ НеЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

С ДНЕМ НЕЗАВИСИМОСТИ,УКРАИНА!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вход или Создать аккаунт