Зародження української діаспори в Італії

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

Переселення, чи еміграція народу по земній кулі – процес  не новий, адже він існує споконвічно, а в наш час набрав особливого статусу. Емігруючи, люди знайомляться з іншим способом життя та асимілюються з іншими націями, таким чином створюючи різнобарвну культуру. Процес еміграції не оминув і наш народ: більше ста років тому почалася перша хвиля переселення українців на американський континент. Еміграція українців продовжується й нині. Сьогодні, як і раніше, чимало представників українського народу виїжджає з нажитих домівок в пошуку роботи. Для допомоги претендентам на виїзд створені ліцензовані візові центри, у яких видається реєстрація на візу, а також надається допомога з працевлаштування у країнах Європейського Союзу, США та Канаді.  Проте, найбільш привабливою для наших заробітчан стала Італія.

 

 

Українці в Італії

В цій країні лояльне ставлення уряду до нелегалів і працюють тут емігранти, в основному, по догляду за пристарілими та інвалідами, або доглядають за дітьми та виконують хатню роботу. В Італії наші співгромадяни на заробітках вже більше двадцяти років, а, отже, протягом цього часу вони об’єднувалися і створювали культурні асоціації та навіть заснували україномовну пресу, а в декількох містах працюють недільні українські школи. Надзвичайно велику допомогу надає УГКЦ на даний час в цій країні працює більше ста двадцяти осередків цієї конфесії.

City.Travel

Українці доволі швидко інтегруються в італійське суспільство, поступово звикаючи  до тамтешніх умов, вивчають мову цієї країни. Проте, звикаючи до чужого, люди намагаються не втратити духовний зв'язок з рідною батьківщиною та розвивають свої культурні і мовні традиції.

Як захиститися емігранту?

Але, крім інтеграції та збереження традицій, вкрай важливо отримувати якийсь захист та гарантії безпеки.  Термінова реєстрація, як правило, потрібна сезонним трудовим емігрантам і надається у ліцензованому візовому центрі БЕЗ КОРДОНІВ.

Наші заробітчани, котрі отримали легалізацію, співпрацюють з органами влади на місцях, таким чином, відстоюють свої права, а заразом посилюють вплив на вирішення нагальних проблем. Поступово українські емігранти в Італії починають створювати діаспору. Звичайно, про повноцінну діаспору ще не час говорити, адже тут потрібна відповідна організація та консолідація нашої спільноти в цій країні. Багато заробітчан ще не мають певного статусу повноправних членів суспільства Італії, а це для створення діаспори –  обов’язкова умова.

Багато українських громадян з’єднали свої родини, таким чином, їхні діти здобувають відповідну освіту в італійських школах та вищих навчальних закладах. За впевненим переконанням «італійських» українців, саме ці молоді особи стануть в майбутньому батьками італійців  українського походження і будуть представляти в цій країні повноцінну діаспору. А сьогоднішні засновані осередки є певним підґрунтям процесу створення діаспори. Термінова реєстрація на візу дає можливість в стислі терміни виїхати за кордон. Отримати її можна у візовому центрі БЕЗ КОРДОНІВ -http://www.bezkordoniv.com.ua/

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вход или Создать аккаунт