Як знайти потрібного лікаря, не виходячи з дому?

Рейтинг:   / 2
ПлохоОтлично 

Це вам не 20 століття, й навіть не нульові роки, коли візит до лікаря  вимагав  особистої присутності пацієнта на всіх етапах – від вибору спеціаліста до безпосередньо консультації. А це – час,  нерви, черги. Тому похід до лікаря хотілося відкласти до кращих часів, але насправді виходило – до гірших. Бо відвідати лікаря так чи інакше примушувала прогресуюча хвороба.

Щоб тримати власне здоровя під контролем, треба постійно відвідувати лікарів, консультуватися при найменших сумнівах щодо  самопочуття. Тепер,  при наявності сучасних технологій у вигляді Інтернет- мережі, проблема пошуку лікаря перестала бути проблемою.

Отже, все просто: заходите, наприклад, на doc.ua, й обираєте по спеціальностях – на сервісі їх представлено понад 70, далі обираєте конкретного лікаря (всі дані про спеціалістів є на сайті – з рейтингом та відгуками ). Й ще один критерій вибору – географічний. Якщо пацієнту незручно їхати на прийом в інший кінець міста, то можна пошукати потрібного лікаря в найближчій клініці.

Записатися на прийом чи замовити діагностичні послуги можна онлайн, й це суттєво впливає на зручність та економію часу.

Ви запитаєте: а як щодо інших пунктів, ціни за послугу, наприклад, чи бере сервіс свій процент за те що допомагає людям знаходити потрібного лікаря буквально за лічені хвилини, без відриву від виробництва, чи улюбленого серіалу.

Відповідь: пацієнт оплачує лише послуги клініки,  послуги сервісу з пошуку лікарів – безкоштовні.

Ще один важливий нюанс: якщо  ви сумніваєтеся, до якого саме спеціаліста вам треба звернутися наразі зі своєю проблемою, оператор вам підкаже,  орієнтуючись на симптоматику вашого захворювання – всі оператори сервісу мають медичну освіту.

Зручність пацієнтів тут в пріоритеті, як і безпека – усі дані користувачів конфіденційні.

 

Комментарии  

0 #1 Ameliias 25.02.2019 12:19
You know your forum is not about that, but I'm watching you for a long time and decided to register.
Well, to write...

I will write at Once-I want to meet a decent man!
My name is Alena, not married, I'm 27 years old and I'm from Moscow.

This is #mMeqqeee
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вход или Создать аккаунт